A+ 100%A-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

פעילות הפורום הציבורי בתקשורת

אבי נאור מקבל תעודת הוקרה

תעודת הוקרה בינלאומית לאבי נאור

התעודה הוענקה לחתן פרס ישראל, מייסד ויו''ר הפורום הציבורי - כפרי הנוער והפנימיות, על פעילותו הפילנתרופית לקידום ופיתוח הפנימיות וכפרי הנוער בישראל
'סיפור משנה חיים' - פרויקט שפותח בהולנד אומץ בפנימיות בישראל

'סיפור משנה חיים' - פרויקט שפותח בהולנד אומץ בפנימיות בישראל

ילדים ובני נוער החיים במסגרות חוץ ־ ביתיות, שחוו התעללות והזנחה, מתמודדים עם עברם באמצעות כתיבת סיפור חייהם. "המטרה: לגרום להם להיזכר באירועים נחמדים בעברם שהדחיקו" (יובל בגנו, מעריב, 3.11.19).
אבי נאור

מספרם של הילדים ובני הנוער במצבי סיכון הוא דגל אדום לממשלה ולכל אזרח במדינה

כך אמר אבי נאור, מייסד ויו"ר הפורום הציבורי כפרי הנוער והפנימיות, בכנס הבינלאומי לפנימיות והשמות חוץ ביתיות, שנערך בקריה האקדמית אונו (מתוך Tip News)
פאנל בחירות

פאנל בחירות של הפורום הציבורי

‏‏בפאנל בחירות של הפורום הציבורי כפרי הנוער והפנימיות התחייבו נציגי כל המפלגות לקדם בחקיקה שתעגן את תקציבי הפנימיות וכפרי הנוער ותקבע תעריף עדכני לפעילותם ותאפשר להם יציבות פיננסית לפעילויות התפעול השוטף, על מנת שאלה לא יידרשו להסתמך על גיוס כספים ופילנתרופיה (מתוך Israel News)
יצחק בוז'י הרצוג, אבי נאור, שמואל אבואב ועו''ד רוני מלכאי אייריש

הופכים מינוס לפלוס

שר העבודה והרווחה, חיים כץ, אמר כי אחת הסגולות של הפורום הציבורי, שהקים אבי נאור, היא בחיבור בין הגורמים השונים של פילנתרופים, מפעילי ומנהלי פנימיות ומשרדי הממשלה (Tip News, 18.11.18).
ח''כ איתן ברושי

''יש לשנות את ההגדרה של נוער בסיכון לנוער בסיכוי''

''האתגר שלנו כנבחרי ציבור ושל החברה כולה הוא כיצד מבטיחים את המשך קיומו של המפעל החשוב הזה. יש לשנות את ההגדרה של נוער בסיכון לנוער בסיכוי ולפעול לחיזוקה של החברה הישראלית ולחיזוקו של החינוך ההתיישבותי. לכפרי הנוער ולפנימיות יש תפקיד חשוב בכך''
חברת הכנסת, מירב בן ארי

15 מיליון למען נוער בסיכון

אבי נאור, מייסד ויו"ר הפורום הציבורי לכפרי הנוער והפנימיות: ״לאחר כ-20 שנה שבהם תקציב סל לאור לא עודכן אני שמח על ההישג הזה שמהווה סיוע נוסף לילדים ונוער במצבי סיכון בכפרי הנוער" ( רונן גרוס, אקטואליק - חינוך בחיוך, 19.2.18).
חנוכת הבית החדש של ''מגדים''

בית חדש עבור ילדי כפר ''מגדים'' נחנך במגדל העמק

המשפחתון החדש בכפר הילדים ''מגדים'' של האגודה הישראלית לכפרי ילדים sos במגדל העמק יאכלס ויעניק בית חם לאם-בית ושמונה ילדים בגילאים שונים (מאת: תמי מאור, Local גולן וגליל, 24.1.2018).
מימין לשמאל: שמואל אבואב, אבי נאור רעיית הנשיא נחמה ריבלין והשר נפתלי בנט

''רוב בוני המדינה היו אנשים רגילים''

רעיית נשיא המדינה נחמה ריבלין השתתפה בכנס השנתי של כפרי הנוער והפנימיות ואמרה:"את המדינה הזאת לא בנו אינדיבידואלים,בנתה אותה חברה חזקה" (מאת: עידן הראל, ''המגזר'', 26.11.17)
מימין לשמאל: אבי נאור, נפתלי בנט ושמואל אבואב

''מדיניות של אפס סובלנות לאלימות במערכת החינוך''

השר בנט התייחס לאלימות כנגד מורים בכנס השנתי של הפורום הציבורי - כפרי הנוער והפנימיות בישראל. הכנס נערך במטרה להעלות על סדר היום הציבורי סוגיות הנוגעות למסגרות הפנימיות בישראל וחשיבות המסגרות החוץ ביתיות בישראל כמסגרות חיוניות לקידום והעצמת ילדים במצבי סיכון, תוך מתן דגש לכוחה של השותפות בין המדינה לפילנתרופיה כמחוללת שינוי (מתוך ''במרכז'' (26.11.17).
מנהלי פנימיות יובלים ועלומים

מנהלי פנימיות יובלים ועלומים התארחו בכנסת

רועי אזולאי, מנהל פנימיית "יובלים" ועודד קורתי מנהל פנימיית "עלומים" השתתפו בכנס חגיגי שנערך בכנסת למען כפרי הנוער והפנימיות (אשר אטדגי, mynet כפר סבא, 23.5.17).
ענת נחמיה לביא

נשארו מאחור

השקעה בדור העתיד פירושה השקעה בדמות החינוכית המשמעותית המלווה את הילד. לא מדובר רק במורים בחינוך הפורמלי, אלא גם במדריכי כפרי הנוער (ענת נחמיה לביא, מנכ"לית הפורום הציבורי, מעריב, 10.5.17).
ענת נחמיה לביא

ראיון של מנכ''לית הפורום הציבורי ב'חברה בע''מ' עם אודי סגל

ענת נחמיה לביא

יום מעשים טובים - ראיון

לכבוד יום המעשים הטובים, המנכ"לית שלנו, ענת נחמיה לביא, התראיינה אצל דליק ווליניץ ברדיו מהות החיים (רדיו מהות החיים).
ענת נחמיה לביא

לכבוד יום האישה - ראיון עם מנכ''לית הפורום הציבורי

ענת נחמיה-לביא שגדלה בפנימייה עומדת כעת בראש הפורום הציבורי. "זו סגירת מעגל מדהימה מבחינתי", היא אומרת ומספרת על המסלול שעשתה: מהילדות הקשה במושב ("הייתי ילדה בסיכון") ועד תפקידה הבכיר הנוכחי (קרן אמר שחף, X-net, 8.3.17).
כפר הנוער ויצו ניר העמק

הפנימייה בניר העמק שופצה בעלות של כ-4 מיליון שקלים

מנהל המינהל לחינוך התיישבותי: ''לכל נער ונערה מגיע חדר בו יוכל ללמוד, לצחוק ולחלום'' (עובדה, 10.2.17).
ענת נחמיה לביא

מדריכי נוער בסיכון נותרו מאחור

המדריכים אינם זוכים לתמריצים, ומשתכרים שכר מינימום. מערכת החינוך עשויה לאבד צעירים כישרוניים וחדורי מוטיבציה (ענת נחמיה לביא, דה מרקר, 19.2.17)
קארין אלהרר

שיעור באזרחות

שיעור אזרחות מעשי חוו חניכי כפר הנוער "אלוני יצחק", כאשר נפגשו עם ח"כ קארין אלהרר בעת סיור שערכה בכפר הנוער, ביוזמת הפורום הציבורי - כפרי הנוער והפנימיות בישראל (דפי מנשה, 5.2.17).
חדר בכפר גלים לאחר השיפוץ

פנימיית כפר הנוער גלים שופצה בעלות של מליון וחצי ש''ח

משרד החינוך, המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער בשיתוף הפורום הציבורי - כפרי הנוער והפנימיות בישראל הובילו מהלך לשיפוץ מבנה פנימייה בכפר הנוער "גלים" בעלות של כמיליון וחצי ש״ח (קול החוף, 3.2.17).
אילוסטרציה: נערים בכפר נוער

הילדים של כולנו

הזכות הבסיסית של ילד לחיים, הגנה וחינוך קודמת לכל. על המדינה להמשיך לטפח פתרונות שיגנו על ילדים במצבי סיכון, כשאחרים לא עושים זאת (ענת נחמיה לביא - מנכ"לית הפורום הציבורי במאמר דעה במעריב, 29.1.17).
פנימיית עין כרמית

הסתיימו עבודות השיפוץ בפנימיית עין כרמית

השבוע הסתיימו עבודות השיפוץ של פנימיית עין כרמית בעין כרם. העבודות, שנערכו בהשקעה כוללת של כ-850 אלף שקלים, כוללות מזגן בכל חדר, ריהוט חדש, מקלחת, שירותים פרטיים וחדר מועדון (מיקי ביטון, העיר - שבועון ירושלים, 20.1.17).
כפר הנוער חסידים לאחר שיפוץ

''מגיע להם חדר שבו יוכלו ללמוד ולחלום''

מבנה הפנימייה בכפר הנוער הדתי חסידים שופץ בעלות של 5.1 מיליון שקל. במסגרת השיפוץ נצבע המבנה מחדש, הוחלפו הריצוף ומערכות אינסטלציה, ונרכש ריהוט מעוצב (שושן מנולה, העיר: רצוי ומצוי, 13.1.17).
קרית יערים

הפתעת חנוכה לחניכי קרית יערים

תלמידי כפר הנוער, שחזרו מחופשת החנוכה, הופתעו לגלות כי הפנימייה שופצה וכי הם זכו לשדרוג חדריהם (מעיין הרוני, העיר - שבועון ירושלים, ינואר 2017).
כפר הנוער 'בן יקיר'

כפר הנוער 'בן יקיר' שופץ בעלות של כ-2.18 מיליון שקלים

משרד החינוך, המינהל לחינוך התיישבותי, פנימיית ועליית הנוער, בשיתוף הפורום הציבורי, הובילו מהלך לשיפוץ מבנה פנימייה בכפר הנוער 'בן יקיר' (זליג אהרונוביץ, 'כוכב', 1.1.17).
אולם אווניו

הכנס השנתי של הפורום הציבורי בתקשורת

הכנס השנתי של הפורום הציבורי 2016 - כפרי הנוער והפנימיות בישראל, התקיים ב- 13.12.2016, בשיתוף מידע כנסים, במרכז הקונגרסים אבניו בקרית שדה התעופה. קראו מה כתבו על הכנס בתקשורת
הלוגו של הפורום הציבורי

לארכיון הכתבות של הפורום הציבורי